Mydło – znakomity produkt dla mężczyzn

naturalne mydłoKiedy przechadzamy się zawiłymi ścieżkami drogerii, nieraz przeglądamy sekcję z kosmetykami dla panów. Co można o niej powiedzieć? Przede wszystkim jest znacznie mniejsza od sekcji z kosmetykami damskimi, a co więcej – mamy wrażenie, że pod wieloma różnymi nazwami i skomplikowanymi opisami kryje się ostatecznie jeden kosmetyk. Jak kupić panom rzeczywiście coś oryginalnego?

Unikalne naturalne mydło

Warto pójść w stronę kosmetyków naturalnych. Na rynku pojawiło się ostatnio wyjątkowe i oryginalne mydło Wyrwidąb, reklamowane jako mydło „dla prawdziwych mężczyzn”. Czym ono się charakteryzuje?

1. Unikalna nazwa – na pewno mydło to już zwraca uwagę i przyciąga swoją ciekawą nazwą.

2.Dwie warstwy – mydła Wyrwidąb posiadają warstwę czarną, w której dominuje węgiel, która ma za zadanie oczyszczać oraz warstwę zieloną z olejkiem z liścia laurowego, która nawilża i pielęgnuje.

3. Naturalne składniki – w tych mydłach zawarte są tylko i wyłącznie w pełni naturalne składniki. Nie ma tam żadnych syntetyków, które tylko pozornie poprawiają wygląd naszej skóry.

Ciekawy prezent?

Jak zatem widać mydło Wyrwidąb na pewno wyróżnia się pozytywnie na tle innych mydeł. Może warto w nie zainwestować jako prezent dla znajomego mężczyzny? Albo dla samego siebie?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.